U-KISS - NEVERLAND


Když kecám...

Asi se ustahuju k smrti... a taky asi ukoukám... Aneb když mě zachvátí anime a dorama šílenství... xD

9. dubna 2011 v 19:21 | Kwiky Kei - Kei

Annyeonghaseyo! xD
Né, vážně nemáte halucinace :D. Skutečně píšu xD! Mám takovej pocit, že bych si tenhle den měla poznamenat do kalendáře ( fajn, málem jsem napsala kanceláře, ehm :D ). Píšu pomalu po rekordních třech měsících :D.
Za ty tři měsíce se toho stalo opravdu hodně :D.

Never say never...

25. ledna 2011 v 17:33 | Kwiky Kei-kei
Ne, tentokrát se nejedná o název povídky nebo tak nějak. Jedná se pouze o mé vylévání si srdce. Pokud nechcete, nečtěte.

I'm back, i'm back, back from Práááguééé xD. And, i'm back to blog xD

10. listopadu 2010 v 0:17 | Kwiky Kei-Kei
Hello friends xD

How are you? :D.
Okej přestávám teď kecat anglicky :D. Možná... xD.

Kei-Keika se hlásí a frnčí do Prahy! xD

6. listopadu 2010 v 1:16 | Kwiky Kei-Kei a Košťiplesk xD
Hola Amigos! xD ( Ach ten SFA absťák... ).

Poslušně hlásím, že se opět hlásím :D Vím, že jsem skoro...počkejte, musím spočítat jak dlouho jsem neaktivní... přesně 37 dní! :D. Vím, že jsem naprosto děsná, ale... no, jaksi taksi se mi nechtělo vůbec psát :D Lenost je holt svině :D.
Nebudu se tady vymlouvat, že jsem neměla čas, že jsem nestíhala a tak dále. Je pravda, že čas jsem měla, mám a snad i mít budu :D. Ale jak už jsem řekla, ta lenost je prostě mrcha :D. A písemky na který jsem se šprtala, jakbysmet :D
Asi jste si už všimli novýho vzhledu, jejímž hrdým ( xD xD xD ) autorem je má šáhlá osoba :D. I know, vím, že je zase hrozně jednoduchej, ale mě to takhle vyhovuje :D. A je taky hezky tmavej :D. I když přemýšlím nad tím, že udělám nějakej "podzimovej" :D.

Ohledně názvu toho článku :D. Je pravda, že dneska ( jo, teďka už to je fakt dneska :D ) jedu do Prahy :D. Na perfektní srázek s úžasnými lidmi :D. Asi bych měla začít od začátku, což? :D ( Máte poslední možnost couvnout, než se pustíte do tohodletoho zdlouhavýho článku :D ).

Konečně občanka xD . Jó, a taky už jsem zpátky xD

10. srpna 2010 v 21:11 | Kwiky
Ahóóój xD

Jo, už to tak je. Jsem zpátky z Hradce Králové ( Jo už nějaký ty dva tejdny xD ).
Omlouvám se, že píšu až teď, ale nějak se mi předtím nechtělo. Ano, opětovně líná napsat. Navíc, asi týden, potom co jsme přijeli, jsme lítali po návštěvách. Pokaždý jsme vyjížděli kolem jedný, nebo druhý hodiny odpoledne a kolikrát se vraceli až v osm večer. A to jsem opravdu neměla chuť nic psát, protože jsem byla ucaprtaná a taky svým způsobem vyřehtaná, takže by to moc smysluplnej článek nebyl xD.

Je čas udělat pápá =D

16. července 2010 v 20:43 | Kwiky
Ahoj :D
Tak se vám zase hlásím :D.
Hlásím to, že odjíždím na dovolenou k ségře, do Hradce Králové.
A už se tam nesmírně těším :D.

Rádoby uvítací článek xD.

3. července 2010 v 14:14 | Kwiky
Ahojky lidičky.
Takže jsem zpět.
Zpět na blogu a to v plné polní. Tento blog, byl nově založen z několika důvodů. Jeden z důvodů je ten,  že o mém starém a zároveň prvním blogu ( http://www.kwikysek.blog.cz. ) věděli lidé, u kterých jsem nechtěla, aby jeho adresu věděli :D. Je pravda, že jsem ho jim neměla říkat ( a taky tu adresu dávat na FB, že? xD ).
A druhý důvod, chtěla bych se zkusit přihlásit do autorského klubu. Vzhledem k tomu, že z článků, který by mi tam na tom starým blogu zbyli, kdybych to všechno promazala, by byla sotva čtvrtina :D.
Teď k několika dalším věcem.
 
 

Reklama
Blog založen 7.5.2010