U-KISS - NEVERLAND


Kei-Keika se hlásí a frnčí do Prahy! xD

6. listopadu 2010 v 1:16 | Kwiky Kei-Kei a Košťiplesk xD |  Když kecám...
Hola Amigos! xD ( Ach ten SFA absťák... ).

Poslušně hlásím, že se opět hlásím :D Vím, že jsem skoro...počkejte, musím spočítat jak dlouho jsem neaktivní... přesně 37 dní! :D. Vím, že jsem naprosto děsná, ale... no, jaksi taksi se mi nechtělo vůbec psát :D Lenost je holt svině :D.
Nebudu se tady vymlouvat, že jsem neměla čas, že jsem nestíhala a tak dále. Je pravda, že čas jsem měla, mám a snad i mít budu :D. Ale jak už jsem řekla, ta lenost je prostě mrcha :D. A písemky na který jsem se šprtala, jakbysmet :D
Asi jste si už všimli novýho vzhledu, jejímž hrdým ( xD xD xD ) autorem je má šáhlá osoba :D. I know, vím, že je zase hrozně jednoduchej, ale mě to takhle vyhovuje :D. A je taky hezky tmavej :D. I když přemýšlím nad tím, že udělám nějakej "podzimovej" :D.

Ohledně názvu toho článku :D. Je pravda, že dneska ( jo, teďka už to je fakt dneska :D ) jedu do Prahy :D. Na perfektní srázek s úžasnými lidmi :D. Asi bych měla začít od začátku, což? :D ( Máte poslední možnost couvnout, než se pustíte do tohodletoho zdlouhavýho článku :D ).

No, řekněme, že se má velice inteligentní osoba, kdysi ( pomalu před dvěma měsíci, takže opravdu kdysi :D ), zapojila do diskuzního fóra na stmivani-ff.cz a řekněme, že jsem se tam začala objevovat víc a víc, až jsem tam nakonec zkejsla v každým dnu :D.
A upřímně?
Nelituju toho. Vůbec! :D Ty diskuze jsou pokaždý nezapomenutelný :D. Zvláště co se týče VPN či New Yorku ( Ehem, prozatím neřešit :D ). A teďka? Teďka jedu na "twilightovský" a "po-hallowenský" sraz do Prahy, kde zřejmě budu až do desíti večer :D.
A popravdě? Těším se. Strašně se těším :D.
Takže si počkejte až přijedu :D Počítám s tím, že sem hodím report :D Tentokrát doopravdy :D.

Jinak, NEpřiznívci Twilight, klidně si mě kamenujte :D Já mám Twilight ráda :D A stejně tak StarGate, Sanctuary, Chuck... a to jsme zase kilometr od témata :D.
Někteří si zřejmě už všimli, lehký změny v přezdívce :D. Kei-Kei :D To je práce Alor :D ( Vysvětlím :D Jednou :D ) A co se týče toho Košťiplesku, tak to je vážně na delší povídání :D.

Teď bych měla asi něco kecnout k povídkám, což? Nu, řeknu to takhle. Drahá madame múza, si odfrčela do Karibiku za Jackem Sparowem a mě nevzala sebou! Mrcha jedna! :D
Ne, když tak si toho nevšímejte :D. Dneska mám dost :D ( A včera jak bysmet. A předevčírem taky... )
Jde celkem dost vidět, že jsem ještě víc bláznivá, než když jsem byla předtím :D. To ta škola :D A puberta... :D A fórko... :D A především VPN písničky :D.
Vrátím se k povídkám :D
Múza na psaní mě sice opustila, ale múza na nápady se ji rozhodla zastoupit se vší parádou. Mozek na mě chrlí nápady, a kdo to má stíhat sepisovat? :D

Potěším ( aspoň tedy doufám :D ) především příznivce Atlantidy. Momentálně se mi v hlavě uhnízdily dva nápady, týkající se této ztracené říše. A jeden je rozepsanej :D ( Viz. Brána ).
V nejbližší době hodlám ( !!! ), sepsat plánek, co se týče povídek. Abyste věděl,i na co se máte připravit :D.
Takže, to by byly povídky :D
Co se týče fotek, tak to... ehm, jak bych to řekla? Tech tu bude jaksi taksi naseto :D.
Já jsem vážně nebezpečná, když mám sebou foťák :D. Zvláště, když jsou baterky čerstvě nabitý :D. Teď raději pomlčím, šak uvidíte sami :D.

Jinak, chtěla bych se omluvit všem oblíbeným blogům, že nenechávám komentáře ( I když párkrát jsem zanechala =D ). Na blogy jinak chodím, ale jsem líná napsat ( Jak překvapivé *rofl* ). I když je pravda, že v poslední době tomu tak bohužel nebylo :-(
A ještě, bych se chtěla strašně moc omluvit Jasmíně za to, že jsem nic nenapsala k básničce a dopisu =((. Mrzí mě to, ale já doopravdy nevěděla co napsat :-(. Básničky mi nejdou vůbec a já nevím co psát =(. Takže se ještě jednou omlouvám =)).

Nuže, asi bych měla už končit :D. Je trochu pozdě ( Jenom jedna hodina :D ) a já jsem už trochu unavená :D. Díky bohu, za ten pátek :D.Tak zatím čaute,
vaše praštěná adminka Kwiky Kei-Kei s Pleskym :D


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nickly Nickly | Web | 6. listopadu 2010 v 8:22 | Reagovat

takže chystáš Come back? skvělé! už se nemůžu dočkat!
Za twilight tě neukamenuju, jelikož  nejsem nepříznivce( jak bych mohla být, když sem to ani neviděla anio nečetla, že?) :D....

2 Nickly Nickly | Web | 6. listopadu 2010 v 8:22 | Reagovat

btw. desing je opravdu fascinující

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Blog založen 7.5.2010