U-KISS - NEVERLAND


Listopad 2010

I'm back, i'm back, back from Práááguééé xD. And, i'm back to blog xD

10. listopadu 2010 v 0:17 | Kwiky Kei-Kei |  Když kecám...
Hello friends xD

How are you? :D.
Okej přestávám teď kecat anglicky :D. Možná... xD.

Kei-Keika se hlásí a frnčí do Prahy! xD

6. listopadu 2010 v 1:16 | Kwiky Kei-Kei a Košťiplesk xD |  Když kecám...
Hola Amigos! xD ( Ach ten SFA absťák... ).

Poslušně hlásím, že se opět hlásím :D Vím, že jsem skoro...počkejte, musím spočítat jak dlouho jsem neaktivní... přesně 37 dní! :D. Vím, že jsem naprosto děsná, ale... no, jaksi taksi se mi nechtělo vůbec psát :D Lenost je holt svině :D.
Nebudu se tady vymlouvat, že jsem neměla čas, že jsem nestíhala a tak dále. Je pravda, že čas jsem měla, mám a snad i mít budu :D. Ale jak už jsem řekla, ta lenost je prostě mrcha :D. A písemky na který jsem se šprtala, jakbysmet :D
Asi jste si už všimli novýho vzhledu, jejímž hrdým ( xD xD xD ) autorem je má šáhlá osoba :D. I know, vím, že je zase hrozně jednoduchej, ale mě to takhle vyhovuje :D. A je taky hezky tmavej :D. I když přemýšlím nad tím, že udělám nějakej "podzimovej" :D.

Ohledně názvu toho článku :D. Je pravda, že dneska ( jo, teďka už to je fakt dneska :D ) jedu do Prahy :D. Na perfektní srázek s úžasnými lidmi :D. Asi bych měla začít od začátku, což? :D ( Máte poslední možnost couvnout, než se pustíte do tohodletoho zdlouhavýho článku :D ).
Blog založen 7.5.2010